Bratislava

Radlinského 27

+421 908 412 485

+421 2 5262 0692

   Bratislava

 Stromová 9

+421 945 462 964

      02/523 456 23

 REKONŠTRUKČNÁ TERAPIA VLASOV

PONÚKAME VÁM:

● K.LISS keratín - regenerácia a vyrovnanie vlasov

● Ošetrenie Nashi - argan

● Ošetrenie Framessi Morphosis

● Bioxil Lotion ampulky

Noir Lotion Ampulky

K.LISS keratín - regenerácia a vyrovnanie vlasov. Nový efektívny systém, pomocou ktorého dosiahnete dokonale rovné, lesklé krásne vlasy! K.Liss je inovatívny "thermal" vyrovnávací systém, ktorý trvale vyrovná vlasy na obdobie 3 až 4 mesiacov. Dodáva vlasom nie len úžasný vzhľad ale aj lesk. Tento účinný "termal" systém eliminuje krepovatenie vlasov, revitalizuje a reštrukturalizuje vnútornú štruktúru hlboko do vlasovej pokožky. Pomocou tepla sa keratínové proteíny naviažu pevne na vlasy a výsledok je oslnivý.

VYROVNANIE VLASOV

 

VIAC INFORMÁCIÍ:

 

CENNIK

Nashi Argan je jednoduchá, elegantná a účinná produktová rada, ktorá uspokojí potreby všetkých žien na celom svete, ktorým záleží na krásnych vlasoch. Obsahuje certifikovaný BIO arganový olej , ktorý je vďaka svojim vlastnostiam známy už stovky rokov. Produkty Nashi Argan ponúkajú riešenie pre všetky typy vlasov a vďaka nim dosiahnete tie najlepšie možné výsledky.

NASHI - ARGAN

CENNIK

Inovovaná linie oblíbené péče o vlasy řeší potřeby všech typů vlasů

a vlasové pokožky. Morphosis kombinuje výtažky z přírodních darů Středomoří, známých svými léčebnými účinky, s využitím nejnovějších vědeckých výzkumů. Rostlinné kmenové buňky, kyselina hyaluronová a celá řada dalších vyživujících a obnovujících látek zajišťují charakteristické pozitivní účinky této profesionální linie.

FRAMESI MORPHOSIS

CENNIK

BIOXIL LOTION AMPULKY - Ampulky proti vypadávaniu vlasov. Obsahujú kofeín, ktorý stimuluje krvný obeh vlasových folikulov a tým zabraňujú vypadávaniu vlasov. Výrobca: FarmaVita

Bioxil Šampón - Šampón proti vypadávaniu vlasov. Obsahuje kofeín, ktorý stimuluje krvný obeh vlasových folikulov a tým zabraňuje vypadávaniu vlasov. Vitamín E vyživuje vlasy.

Výrobca: FarmaVita

BIOXIL LOTION AMPULKY

CENNIK

Noir Lotion Ampulky - Ampulky proti vypadávaniu vlasov s trojitým účinkom: obsahujú starostlivo vybrané extrakty z rastlín, upokojujú a obnovujú rovnováhu pokožky, zlepšujú prekrvenie vlasových folikulov.

Noir Šampón - Šampón proti vypadávaniu vlasov. Je určený aj pre mastné vlasy a pokožku, ktorá je náchylná k tvorbe lupín.

NOIR LOTION

CENNIK

 REKONŠTRUKČNÁ TERAPIA VLASOV - CENNÍK

Copyright © 2013-2016 Salón Krásy Pierre. Všetky práva vyhradené. Designed by Toad Studio

Všetky použité materiály sú čerpané z oficiálnych internetových stránkach firiem kozmetiky a ďalšieho tovaru sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

O NÁS                      SLUŽBY                      CENNÍK                       KONTAKTY

 

Radlinského 27

+421 2 5262 0692

+421 908 412 485

 

Stromová 9

+421 945 462 964

02/523 456 23

Objednávky prosíme telefonicky.